در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

بهروز   سیروس زاد

آموزش راه اندازی وب هاستینگ با دو VPS با IP Public و DNS و دومین

سلام من در شركت خودمون 2عدد esxi server و يك عدد VCS و يك عدد AD DNS server راه اندازي كردم با نام faragostar.irو چندين سيستم مجازي روي اين سرور ها دارم همه اين سيستم ها به يك روتر ميكروتيك وصل شده اند و اين روتر با ppoe از bridge يك مودم adsl به آسياتك وصله يك domain از nic.ir ثبت كردم به نام faragostar.ir بدون host حالا اينجا چند تا سوال مطرح هست

1. من اگر بخوام داخل تنضيمات nic.ir نام ns1.faragostar.ir رو بزنم كه دامين بياد و از دامين داخلي خودم كه همون AD server هست استفاده كنه چي كار بايد بكنم .
  2.  من اگر بخوام سروهاي مجازيم روي ديتا سنتر EXSi هركدوم رو بفروشم و خدمات vPS بدم در باره آيپي public دادن به اين سيستم ها بايد چي كار كنم اين شركت ها vps تنظيمات روتر و اين كار هارو چيكار ميكنند.
  3. نحوه راه اندازي web hosting و تنظيمات و چه نرم افزارهايي رو ميتونم استفاده كنم رو قيد كنيد

دوستان گرامي من جزييات كا ر رو ميخوام با اصول كلي توي اينترنت آشنا هستم

شايد با اين بحث دوستان بتونن با چند تا ip public و امكانات سخت افزاري تو اين وضعيت بيكاري يك ديتا سنتر حتي تو خونشون راه اندازي كنند.

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری

ITPRO ی عزیز در پاسخ به سئوالاتتون :

1. برای اینکار کافیه آدرس NS ای که میدید آدرس IP Valid ای باشه که روی مودم شما هست و روش برای پورت 53 قابلیت Port Forwarding به سمت AD DNS سرور انجام بدید
  2. اونها طبیعتا زیرساخت های روتینگ و سویچینگ لازم رو دارند، شما می تونید ساده تر عمل کنید یک سرور فیزیکی خرید کنید در اون با VNC متصل بشید یا ILO و ESXI رو نصب کنید و بعد VPS هاتون رو می تونید ایجاد و بفروشید طبیعتا به ازای هر VPS یک آدرس IP Valid هم باید باشه.
  3. سئوالتون خیلی کلی هست ، سرور میخاین فیزیکی ، سرور میخاین مجازی ، سیستم عامل میخاین ، ویندوز و لینوکس فرق دارن هر کدوم سرویس ها و نرم افزارهای تخصصی هاستینگ جداگونه ای داره ... مثلا ویندوز PLESK و لینوکس CPANEL و WEbmin و ...
توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....