بهروز   سیروس زاد

آيا امكان دارد كه VCSA رو به صورت standalone رويه يه سرور فيزيكي نصب كرد

سلام دوستان من در دوره هاي VCP6 كه گذروندم روش نصب Vcenter server applianceرو نصب و deploy روي Esxi server گفتن و نصب نسخه ويندوزي اون روي ويندوز سرور٢٠١٢ و حتي يه روش استفاده از اون رو به صورت import فايل .OVA داخل VMware work station گفتن،حالا ميخوام ببينم آيا ميشه اين نسخه تحت لينوكس رو به روش standalone روي يك دستگاه فيزيكي نصب كرد،اگ بله چطور ممنونم

#نصب_vcenter_server_apliance
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

تا جاییکه اطلاع دارم براساس release candidate اون خیر صرفا باید بوسیله یک OVA روی یک Esxi Host دیپلوی بشه از طریق یک سیستم ویندوزی فایل سورس حاوی iso ان را mount کرده و قبلش هم VMware Client Integration Plugin را نصب کرده و در root directory فایل index.html را اجرا می کنید. VCSA در واقع یک preconfigured linux هست. اما برعکس kerio من ترای کردم روی یه سرور standalone بالا نیامد.

ماهیت VCSA یک VM هست و حتما داخل یک هاست esxi ساخته و ایجاد میشه .

و اصولا در زمان ساخت نیاز به host esxi داره تا روی اون نصب بشه .

البته خودتون هم به این مساله اشاره کردین .

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....