در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

بهروز   سیروس زاد

انتخاب موضوع تدريس با مشورت از مهندسين سايت

سلام دوستان عزيز ميخواستم نظرتونو جويا بشم واسه شروع دوره بعد از سيتريكس بين چند موضوع مختلف هر كدام دوستان بيشتر راي بدن اون دوره رو شروع كنم،،

1. دوره جامع و كامل Veeam suite نرم افزار مديريت و پشتيباني سيستم هاي مجازي
  2. دوره جامع و جديد مجازي سازي شبكه هاي فيزيكي با vmware NSX
  3. دوره مجازي سازي شبكه با hyper V و Sccm سرور
  4. مايكروسافت lync سرور
  5. دوره مجازي سازي ابري vcloud director كه البته پيشنياز اون vmware NSX هست

البته دوستان اگر پيشنهادي هم دارند ممنون ميشم لطفا پسخ هارو طبق اولويت بندي ذكر كنيد

#دوره_آموزشي_شبكه #پيشنهاد_براي_آموزش #دوره_هاي_آموزشي
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

سلام مهندس به نظر من 2 بعد 5

و بعدش هم 1

درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند.
پارسا یوسفی

مهندس همشون عاليه

هر كدوم كه علاقه دارين در اولويت قرار ميگيره

نظر من به ترتيب اولويت 1و2و5و3

در مورد لينك سرور هم از نظرم خيلي دوره طولاني و انرژي بري ميشه

موفق باشيد

khashayar

سلام مهندس . چند جلسه دیگه از سیتریکس مونده ؟ netscaler رو هم میگید ؟

دوره lync که نداریم ولی چون مقدمات مجازی سرورها رو گفتین فقط پیاده سازی خود skype میمونه

2

5

4

سيتريكس حدود 5 جلسه ديگه آره حتما netscaler رو ميگم بدون اون كه نميشه سيتريكس رو تموم كرد

با تشکر بهروز سیروس زاد کانال اطلاع رسانی من در تلگرام http://telegram.me/sirouszad/4
محمد نصیری

من خودم یک مورد رو پیشنهاد میدم و اون مورد 1 هست که بعد از VCP و VDI و Xen Desktop واقعا ضروری ترین هست از نظر من

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
jft

سلام مهندس

قرار بود دوره های storage را برگزار کنید چی شد پس؟

امید رستمی

سلام

استاد به نظرم از ١ شروع كنيد

قانون سوم نیوتون میگه وقتی میخوای به یه چیزی برسی،باید از یه چیزی دل بکنی!
mamad_2363

سلام بر استاد توانمند عزیز خودم اقا مطالب شما اونقدر شیرینه که اصلا خودمون میمونیم کدومش زود یادبگیریم هر روز دارم چک میکنم واسه مطالب جدیدسپاسگزار فراوان . کوچیک شما ممدابدالی

من عاشق vmware NSX هستم اول 2 بعد 5 بعد 1

aref taghizadeh

سلام همشون خوبه ای کاش خودتون که سررشته ی کاملتری دارین هم میگفتین نظرتون رو. از نظر من به ترتیب 1 -2 -5- 3- 4 اما استاد اگر یادتون باشه قول دوره ی optimize & scale رو داده بودین گمون نکنم تو دل هیچ کدوم از اینا باشه (البته علم من کامل نیست)

در کل این دوره ها انقدر کمیاب و مفیدن مخصوصا با تدریس شما که من به شخصه حاضرم جلو جلو بخرمشون

mehrdad2014

به نظرم اول 4 -Lync Server چون خیلی کمیابه و جزو سنگین ترین سرفصل های مایکروسافت می باشد ، من این سرویس را راه اندازی کردم اما راه اندازی ارتباطات آن خیلی سخته نتونستم ، بعد گزینه 1 هم خیلی خوبه و بعد بقیه گزینه ها

شما ویدیوهای آموزشی دیگری هم در سایت دارید یا اولین می باشد

با تشکر از شما استاد گرامی

ممنون از تمامی دوستان بابت پیشنهاداتتون و حمایتتون. ان شاالله در یک هفته آینده پس از بررسی کلیه نظرات نتیجه اعلام میشه دوره های optimize و storage هم تو برنامم هست سر فصل ها رو آماده کردم ولی سعی میکنم نسبت به ضروریات و عمومیت اولویت بندی کنم..

من افتخار دارم که در این یکی دو ماه که عضو انجمن هستم تونستم با حمایت تمامی دوستان دو دوره رو در سایت بزارم و به امید خدا چشم انداز من برای این دوره ها آموزش مباحثی هست که علم اون در ایران کمیابه یا برای اولین بار آموزش داده میشه یا تکمیل مباحثی هست که درست آموزش ندادن...دوست دارم دانشجو هام یک سرو گردن از بقیه بالا تر باشن و پیشتاز خیلی از علوم جدید..

دوره مجازی سازی دسکتاپ و شبکه با سیتریکس

دوره مجازی سازی دسکتاپ با Vmware Horizon

با تشکر بهروز سیروس زاد کانال اطلاع رسانی من در تلگرام http://telegram.me/sirouszad/4
aref taghizadeh

ایشون دوره ی horizon view رو هم تدریس کردن و همچنین الان در حال تدریس سیتریکس هستن.

خب نظر نهاییم رو میگم دوره Veeam suite برگزار میشه و سپس NSX و در ادامه Vcloud director احتمالا از نیمه دوم سال یا من یا جناب مهندس نصیری هر کدوم که وقت داشتیم دوره vcap رو هم میگیم

عالی مهندس فقط اگه می تونید توضیحات رو بیشتر کنید و بعلاوه این که بگید که کدوم گزینه بهتر هستش

درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند.

نرم افزارهای داخل پکیج veeam suite پک نرم افزار های مدیریتی سیستم های مجازی بسیار قوی هستند که دیگه داره تبدیل میشه به آچار فرانسه مهندسین شبکه از اونجایی که کار باهاش یه خورده تخصص میطلبه و عمومیت بیشتری داره من این دوره رو شروع میکنم ابتدا..

VmwareNSX خدای نرم افزار های مجازی سازی بستر شبکه های فیزیکی هست که دیگه مدیرانو از هزینه کابل کشی و خرید روتر و سوییچ و کلی مصیبت نجات میده و تکنولوژی جدیدی هست که دیگه باید با سیم و کابل خدا حافظی کرد .vcloud director هم میاد و تمامی بستر vmware رو در زیر مجموعه خودش میگیره و از دسکتاپ گرفته تا application و nsx و vsphere رو میشه سه سوته باهاش کار کرد یک محیط تحت وبی هست که مثلا یک کاربر سریع واسه خودش یک سیستم مجازی میسازه یا مجموعه خودشو مدیریت میکنه که در راس همه هست و تا حالا آموزشی فارسی و حتی فیلم انگلیسی درستی براش پیدا نکردم...که به ترتیب دوره هارو شروع میکنم

jft

سلام مهندس

در مورد دوره storage برنامه ای دارید چه زمانی می خواهید این دوره را شروع کنید مشتاقانه منتظرم

با تشکر

ايشالا از نيمه دوم سال

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....